Як правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях вчили дітей в дитячому садочку «Ромашка»

Дата: 27.11.2019 11:03

В дитячому садочку «Ромашка» пройшов «Тиждень знань з основ  безпеки  життєдіяльності дошкільників».

Малята взяли участь в різноманітних заняттях  на різні теми: «Електроприлади – наші помічники та небезпека від них», «З вогнем погані жарти – жартувати з ним не варто», «Сам вдома», «Стихійні лиха: буря, ураган, гроза, град»,  «Ліки сам не бери, щоб не трапилось біди».

Заняття пройшли дуже цікаво, бо були і бесіди, і ігри, і читання творів дитячої художньої літератури, і  моделювання ситуацій, і екскурсія-огляд, і виставка дитячих малюнків.

З батьками проведено консультації та анкетування на тему: «Сам вдома». Організовано перегляд на мультимедійному проекторі мультфільмів: «Незнайомці – вигадники», «Уроки Тітоньки Сови», «Вовк і семеро козенят» та проведено практичний тренінг з евакуації старших груп .

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності пройшов результативно. Діти отримали достатньо знань та практичних навичок. Адже сьогодні  найголовніше завдання  для дорослих - дбати про безпеку дітей та навчати їх правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях.