В Дулібах відкрили новий ФАП

Дата: 22.11.2019 16:33

Святковий настрій дулібівчанам, в яких вчора був храмовий празник, продовжила сьогоднішня подія в селі. Адже мешканці села отримали гарний подарунок – відтепер вони будуть обслуговуватися в новому приміщені фельдшерсько-акушерського пункту.

До теперішнього часу ФАП розміщувався в старому аварійному приміщенні, але спільними зусиллями при допомозі Ходорівської міської ради (загальна сума бюджетних коштів становить 650 тисяч гривень), меценатів (Андрія Кота та Володимира Ревера), мешканців села - вдалося облаштувати новий  ФАП, а також  закупити меблі, в приміщенні Народного дому, в центрі села, що дуже зручно для його відвідувачів.

Участь в заході взяли міський голова Олег Коцовський, заступник міського голови Ольга Мельник, староста Отиневицького старостинського округу Степан Грицило, депутат Жидачівської районної ради Володимир Ревер, головний лікар Ходорівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Людмила Добуш.   Освятив будівлю о.М.Чмир.

Відтепер жителі  села Дуліби  матимуть можливість у комфортних умовах отримати невідкладну медичну допомогу  та консультацію медпрацівників щодо профілактики захворювань.