Новини з щотижневої оперативної наради

Дата: 19.11.2019 14:51

Вже традиційно в Ходорівській ОТГ під головуванням міського голови Олега Коцовського відбуваються щотижневі оперативні наради за участю керівників ОТГ, старост старостинських округів, начальників відділів, директорів комунальних підприємств.

Цього разу розглядалися питання: про хід підготовки заявок для участі в обласному конкурсі мікропроектів (заступник  Ярослав Костур), про завершення робіт з облаштування вуличного освітлення населених пунктів (заступник Анастасія Батирняк), про візит радників Центру розвитку місцевого самоврядування та організацію поїздки до Заболотівецької ОТГ для отримання досвіду щодо організації сільськогосподарського кооперативу (секретар ради Марія Гавінська), про засідання координаційної ради по реформуванню освіти, про питання, які пропонуються на чергову сесію у сфері освіти (керівник відділу освіти Наталія Калинець), про поїздку з концертною програмою колективів громади до Шегинівської ОТГ, про благодійні концерти «Музика заради життя», які відбудуться в Бортниках, Ходорові, Грусятичах та Дулібах в грудні (керівник відділу культури Христина Вівчар), про встановлення нової програми щодо реєстрації нерухомості (начальник ЦНАП Тарас Волошин), про проведення ремонтних робіт з каналізування в місті Ходорів (начальник ДП «Водоканал» Володимир Пришляк).

Після детального обговорення всіх питань, розглянуто пропозиції, листи та  дано доручення працівникам для виконання на наступний робочий тиждень.