Дружній візит художніх колективів Ходорівської ОТГ у Шегинівську ОТГ

Дата: 12.11.2019 11:59

В рамках співпраці між громадами Львівщини в Народному домі с. Буців Шегинівської громади в теплій та дружній атмосфері відбувся концерт народних аматорських колективів Ходорівщини під назвою «У перевеслі вічної краси». В заході взяли участь: народний аматорський ансамбль танцю «Наддністрянка» (керівник – заслужений працівник культури України Юзефа Коцовська, хореограф – Леся Семчій), народний аматорський дівочий вокальний ансамбль «Ромашка» (керівник – Ольга Мельник, концертмейстер – Іван Афтаназів), народний аматорський ансамбль троїстих музик «Візерунки» (керівник – Тарас Качор) – колективи Палацу культури м. Ходорів та народний аматорський вокальний ансамбль народної пісні «Любисток» Народного дому с. Новосільці Молодинчецького старостинського округу (керівник – Богдан Сокирка). Ведуча концерту – керівник відділу культури Ходорівської громади – Христина Вівчар наголосила, що не зважаючи на віддаль між Ходоровом та Шегині, нас об’єднує невичерпна любов до культури і прагнення своє мистецтво дарувати людям. Із привітальним словом до присутніх звернулись: заступник голови Ходорівської міської ради з гуманітарних питань Ольга Мельник, голова Шегинівської ОТГ Ігор Кривейко, начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Шегинівської громади Мар’яна Клемра та методист відділу Тетяна Пилип’як.

На запрошення голови Ходорівської міської ради Олега Коцовського колективи Шегинівської ОТГ незабаром завітають з концертною програмою у м. Ходорів.

(фото звіт – народна аматорська кіно-фото-відео студія «Луг» Палацу культури м. Ходорів, керівник Богдан Бирич)