Завершився 20 Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль мистецтв "Сурми звитяги"

Дата: 12.11.2019 08:46

З 14 жовтня по 1 листопада у Львові, у центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, проходив відбірковий тур ювілейного 20 Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги".У цьогорічному фестивалі взяли участь 12000 учасників.

Мета цього фестивалю- широко пропагувати серед дітей та юнацтва найкращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в XX столітті, вивчати пісенну спадщину Січового СтрілецтваУкраїнської Галицької АрміїОрганізації Українських НаціоналістівУкраїнської Повстанської Армії, а також сучасну українську молодіжну патріотичну пісню, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому та Євромайданах та Революції Гідності.

Ходорівську ОТГ у номінації "соліст-вокаліст"  представляла Іванна Миндюк (кер.В.Мотрук). Учасниця вокального гуртка "Естрадний спів" Ходорівського центру дитячої та юнацької творчості нагороджена дипломом фестивалю за   виконання пісні "Балада про Україну" .

Згідно оприлюднених протоколів  журі у номінації "живописна композиція" 1 місце зайняв Богдан Луців - учасник студії живопису "Мальва" (кер.М.Походжай).

Дякую керівникам гуртків В.Мотруку та М.Походжай за підготовку вихованців до участі у фестивалі. Бажаю Вам досягти бажаних вершин,примножувати прекрасне у нашому світі і не забувати про те,що немає межі вдосконаленню таланту.

Директор центру творчості  - С.Ленишин