Працівники соціальної сфери нашої громади відзначили професійне свято

Дата: 07.11.2019 16:21

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. З нагоди свята 5 листопада у Палаці культури відбулися урочисті збори. Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зоряна Пастернак представила нового працівника, фахівця соціальної роботи – О.Король , яка розповіла про свої обов'язки та ознайомила  з якими питаннями можуть звертатися до неї соціальні робітники та разом співпрацювати.

Опісля, працівників соціальної сфери  привітали секретар Ходорівської міської ради Марія Гавінська  та заступник міського голови Ольга Мельник. Виступаючі висловили вдячність працівникам соціальної сфери за самовіддану і наполегливу працю, тепло сердець, яке вони дарують людям, адже прагнення допомогти кожному в непростих життєвих ситуаціях є характерною професійною рисою людей, які працюють у соціальній сфері.

Команда в цій галузі в нашій громаді потужна та професійна і налічує більше 20 працівників, які турбуються і про сім*ї, що потрапити в складні життєві обставини,  і про одиноких людей похилого віку, і про інвалідів. Робота не проста, не завжди помітна, але дуже потрібна нашим мешканцям. Терпіння вам всім, добра і здоров’я!