Бережімо екосистему!

Дата: 06.11.2019 09:25

Протягом декількох останніх місяців осені значно зросла кількість пожеж у лісах, на торфовищах та сільськогосподарських угіддях, що свідчить про незадовільне поводження з вогнем фізичних та юридичних осіб.

Протягом вересня – жовтня поточного року Головним управлінням ДСНС України у Львівській області зареєстровано 109 випадків пожеж на  площі 30,9 га, в тому числі на торфовищах 25 пожеж на 12,3 га, з них у Жидачівському районі 13 пожеж, в т.ч.  1 пожежа на торфовищі.

У зв’язку із значним погіршенням екологічного стану довкілля Ходорівська міська рада просить громадян, керівників підприємств, установ припинити випалювання рослинності та її залишків, спалювання деревини особливо поблизу лісових масивів, сільськогосподарських угідь та при виявленні фактів спалювання сухої рослинності повідомляти  у службу ДСНС, поліцію, Державну екологічну інспекцію або Ходорівську міську раду.