В старост Ходорівської ОТГ нові повноваження

Дата: 05.11.2019 11:29

Депутати Ходорівської міської ради внесли зміни до Положення про старосту старостинського округу Ходорівської ОТГ, яке затверджено в 2018 році. До розділу ІІ «Обов’язки та права старости, організація його діяльності» внесено зміни, а саме доповнено двома пунктами: вчиняти нотаріальні дії з питань, віднесених законом до відання виконавчих органів ради та проводити  державну  реєстрацію актів цивільного стану про народження фізичної особи та її походження, шлюбу, смерті.

Відтепер мешканці нашої громади за отриманням даних послуг можуть звертатися безпосередньо до старост старостинських округів.

Державну реєстрацію актів цивільного стану про народження фізичної особи та її походження, шлюбу, смерті мешканців м.Ходорова здійснює  керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Л.Абрамів.

Рішенням виконавчого комітету на старост  старостинських округів в покладено відповідальність за отримання, зберігання, використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та подання звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану.