Шановні працівники соціальної сфери Ходорівської об'єднаної територіальної громади!

Дата: 01.11.2019 14:04

Фото без опису Прийміть найщиріші вітання з професійним святом! Кожного дня вам доводиться зустрічатися з чужим болем, бідою, стикатися з різними аспектами життя людини. Саме на вас покладена почесна і відповідальна місія – надавати допомогу, дарувати тепло, увагу, любов тим, хто цього найбільше потребує.
 День працівника соціальної сфери – це свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, творить добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням серця і покликом душі.
 Тож від усієї душі бажаємо вам міцного здоров’я, витримки, гараздів у ваших власних родинах та добробуту, впевненості у майбутньому, здійснення мрій та задумів! Хай завжди вас супроводжують бажання і можливість бути корисними людям! Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служать людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.