Вітаємо з Днем тренера!

Дата: 30.10.2019 17:03

30 жовтня щороку відзначають День тренера в Україні - неофіційне свято спортивних тренерів.
Справжній тренер допомагає досягати спортивних результатів, вчить ставити цілі і досягати їх, виховує силу волі, відповідальність, командний дух, пунктуальність, зібраність, стежить за вашим здоров'ям, режимом, харчуванням, сном. Ця людина відчуває ваш настрій, вміє вчасно підбадьорити, завжди вас підтримає і зрозуміє, тому що він у вас вірить!
Вітаємо з професійним святом усіх тренерів, які працюють у нашій громаді. Натхнення у роботі та досягнення високих спортивних вершин разом із своїми вихованцями!