Ходорівська амбулаторія запрошує зробити щеплення від дифтерії

Дата: 29.10.2019 14:39

Хто хоче вберегти себе  від захворювання на дифтерію, пропонуємо зробити щеплення в Ходорівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини щодня з 09.00 до 15.00 год., крім суботи та неділі, записавшись на прийом до свого сімейного лікаря.

Дифтерія – дуже небезпечна і в ситуації , коли в країні багато невакцинованих дітей і дорослих, ризик її розповсюдження дуже високий. Саме низьким рівнем захисту населення пояснюються нові спалахи захворювання. Єдиним способом захиститися від дифтерії є вакцинація дітей і ревакцинація дорослих. Щеплення мають отримати всі – і діти , і дорослі протягом усього життя, кожні 10 років, дітям роблять щеплення вакциною АКДП у 2 , 4 , 6 місяців. Згодом проводиться ревакцинація у 18 місяців та у 6 років вакциною АДП. Наступне щеплення у 16 років – вакциною – АДП-м. Далі необхідно вакцинуватися повторно кожні 10 років. Тобто якщо останнє щеплення проти дифтерії було у 16 років, наступне потрібно зробити у 26 років. І так далі кожні 10 років. Якщо ви вже дорослі, але не були раніше вакциновані або у вас немає записів про щеплення, то для захисту від дифтерії та правця необхідна 3-разова ревакцинація АДП-м. Для профілактики дифтерії люди, які контактували з хворими мають негайно отримати щеплення.

Жителі Ходорівської ОТГ подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх дітей! Запрошуємо на вакцинацію!!!