В Дулібах відбувся ІІІ фестиваль патріотичної пісні

Дата: 29.10.2019 10:03

27 жовтня 2019 року, теплої погожої осінньої днини, в Народному домі с. Дуліби Отиневицького старостинського округу Ходорівської об’єднаної територіальної громади відбувся ІІІ фестиваль патріотичної пісні «Згадаймо славу ту, що в пісню перейшла».

Благословив початок дійства парох місцевого храму св. Архистратига Михаїла – о. Михайло Чмир. Із привітальним словом до глядачів та учасників фестивалю звернулися: секретар Ходорівської міської ради Марія Гавінська, керівник відділу культури Ходорівської ОТГ Христина Вівчар та староста Отиневицького старостату Степан Грицило.

Розмаїттям пісень вражали колективи із різних куточків нашої громади, а з’їхалось їх немало-небагато – 19, які представляли свої народні доми: Дев’ятники, Заліски, Бринці-Загірні, Вовчатичі, Сугрів,  Ятвяги, Дуліби, Вербиця, Чорний Острів,  Загірочко,  Бортники, Садки,  Бориничі,  Юшківці,  Грусятичі,  Добрівляни,  Новосільці  та Ходорів.

За участь у фестивалі колективи-учасники нагороджені фотокнигами «Лицар Майдану» про життєвий шлях Героя Небесної Сотні Романа Точина, автором якої є керівник народної аматорської кіно-фото-відео студії «Луг» Палацу культури м. Ходорів, що була видана за кошти Ходорівської міської ради, та грамотами відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Українська пісня – це ниточка, яка з’єднує нас з нашим корінням, культурою та історією. Отож, бережімо традиції і надбання нашого народу для майбутніх поколінь. Нехай дух єдності та згуртованості панує в наших серцях!