Ходорівська міська рада  виділила 100  тисяч гривень на забезпечення своїх мешканців інсуліном

Дата: 28.10.2019 15:54

На сесії Ходорівської міської ради прийнято рішення про чергове виділення коштів з місцевого бюджету на забезпечення інсуліном мешканців нашої громади, хворих на цукровий діабет. Зокрема, на ці потреби передбачено 100 тис.грн.

Зазначимо, що від початку цього року в Жидачівському районі, як і по усій Україні, спостерігається значне недофінансування потреб людей, хворих на цукровий діабет, препаратами інсуліну. Така ситуація склалася тому, що держава, обов’язок якої забезпечити українців інсуліном, від початку року профінансувала ці потреби лише частково.

Ходорівська міська рада уже вдруге цього року виділяє кошти з міського бюджету на придбання інсуліну. Зокрема, від початку року вже було виділено 100 тисяч гривень раніше. На даний час загальна сума коштів становить 200 тисяч гривень.