Переможців І етапу «Сурми звитяги» визначено

Дата: 21.10.2019 22:12

11 жовтня 2019 року  в Палаці мистецтв м.Ходорова відбувся І етап Всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги». Впродовж  конкурсного дня юні учасники фестивалю демонстрували різноманітні мистецькі таланти, поєднані єдиним для всіх – українським патріотизмом. Це – майже 50 учнів 16-ти закладів загальної середньої освіти шкіл, вихованці Ходорівського центру дитячої та юнацької творчості віком від 10 до 16 років.

Поскільки цього року виповнюється 110 років з дня народження Степана Бандери, 90 років створення ОУН та 20 років фестивалю «Сурми звитяги», то твори конкурсантів були присвячені здебільшого цій тематиці.

Обов’язковим для виконання був один твір на вибір конкурсанта та його керівника. Другий твір виконувався лише за вимогою журі.

За оцінками журі підведено підсумки та визначено переможців у різних номінаціях:

«Вокально-хорові ансамблі»:

І місце – ансамбль «Ходорівчанка» (8-11кл.ОЗЗСО І-ІІІст. No1м.Ходорова),

ІІ місце – дует у складі Д.Бунич, Ю.Зеленко (ЗЗСО І-ІІІ ст..No2), «Росинка» (ЗЗСО No3 ім.Р.Точинам.Ходорова),

ІІІ місце – ансамбль дівчат (6 кл.ОЗЗСО No1м.Ходорова), ансамбль «Любисток» (ЗЗСО І-ІІІ ст..No4 ім.Золотаряс.Бортники).

«Солісти-вокалісти»:

І місце – І.Миндюк (вок.гурток «Естрадний спів» ЦДЮТ м.Ходорова),

ІІ місце –С.Готра (ЗОШ І-ІІІ ст..с.Дуліби),А.Пашко (НВКNo11 с.Чорний Острів),

ІІІ місце – А.Білодід (НВК No10 ім.братів Олійників с.Піддністряни), Н.Колобич (НВК No23 с.Кам'яне), І.Штурмак (вок.гурток «Естрадний спів» ЦДЮТ м.Ходорова), Т.Клапко (ЗЗСО І-ІІІ ст.. No6 с.Дев'ятники).

«Художнє читання та авторська поезія»:

І місце – О.Баб'як (ЗЗСО І-ІІІ ст..No5 с.Грусятичі),

ІІ місце – М.Морохівська (ОЗЗСОNo1м.Ходорова), Т.Петрів (ЗЗСО І-ІІІ ст..No2 м.Ходорова),

ІІІ місце – Ю.Мойш (ЗЗСО No3 ім.Р.Точинам.Ходорова), М.Пелеховська (ЗОШ І-ІІ ст. No14 с.Вовчатичі), Ю.Вілінська (гурток «Джерельце ЦДЮТ м.Ходорова).

«Героїко-патріотична хореографічна композиція»:

ІІ місце – Хореографічний гурток ЗЗСО No2 м.Ходорова, «Росинка» (ЗЗСО І-ІІІ ст..No5 с.Грусятичі).

Учасники, які зайняли перші місця поїдуть на ІІ Всеукраїнський тур, який відбудеться протягом 30 жовтня -1 листопада у Центр творчості дітей та юнацтва Галичини на Погулянці у Львові.

Гала-концерт та вручення нагород і дипломів переможцям відбудеться 3 грудня на сцені Львівського національного академічного театру опери та балету ім..Соломії Крушельницької.

Довідка: Фестиваль проводиться щорічно. Його мета – відродження української патріотичної пісні, її осучаснення, пропагування серед дітей та юнацтва кращих зразків мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ та ХХІ століттях, вивчення пісенної спадщини Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, а також сучасної української молодіжної патріотичної пісні, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому, Євромайданах та Революції гідності, а також підтримує і прославляє бойовий дух наших воїнів на фронті з російським агресором.