Всі люблять футбол! І старости, і депутати, і службовці!

Дата: 18.10.2019 21:19

Футбол – традиційно улюблений вид спорту.  І коли в організаторів виникла ідея провести  футбольний турнір до Дня захисника України серед працівників та депутатів нашої громади, то відразу створилося 3 команди бажаючих прийняти участь: старости старостинських округів, депутати міської ради та працівники центру надання адміністративних послуг.

14 жовтня на стадіоні «Будівельник» відбувся футбольний турнір. Регламент матчу – два тайми по 10 хв., суддя – Б.Вахула.

У першому поєдинку зустрілись команди старост та ЦНАПу, де старости здобули очевидну перемогу – матч закінчився рахунком 11:2. Моментів було ще більше, ніж голів, з початку поєдинку старости взяли м’яч під контроль, вели атаки, які старалися завершувати ударами. В наступному матчі боротьбу вели депутати із ЦНАПом, зіграли в нічию – 1:1. Остання гра відбулась між старостами та депутатами, де перші забили 4 м'ячі у ворота. Результат 4:0 зберігся до фінального свистка, переможцем турніру стала команда старост. Друге місце посіли депутати, третє – ЦНАП.

Команди були нагороджені кубками, а на засіданні сесії міської ради, яка відбулася 17 жовтня, міський голова Олег Коцовський нагородив учасників грамотами.

У футболі додає наснаги дружба. Бо не так важливо, хто переміг , коли всі переконані, що врешті-решт перемогла дружба. Тобто поняття, яке усіх об‘єднує  і  дає бажання зустрітися ще раз і вклонитися його величності – футболу.