Вітаємо освітян!

Дата: 05.10.2019 23:06

Фото без описуЩиро вітаю педагогів з професійним святом – Днем працівників освіти! Ви вносите вагомий вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб освіченості,  духовності та прагнення змінювати на краще своє життя та долю своєї країни.

Висловлюю щиру вдячність за самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, завдяки якому в  Ходорівській ОТГ  успішно функціонують 30 навчальних закладів, у яких Ви повсякчас проявляєте педагогічну майстерність та безкорисливе добро. Нехай на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжує успіх та обминають життєві негаразди. Нехай цей чудовий осінній день принесе Вам багато приємних моментів, добрих та щирих слів!

З повагою голова

Ходорівської об’єднаної територіальної громади                                                           Олег КОЦОВСЬКИЙ