А вже осінь прийшла у мій сад…В Дев'ятниках відзначили День людей похилого віку

Дата: 02.10.2019 23:39

З доброго, особливого та світлого свята починається другий місяць осені. Першого жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

Це день, коли вшановують представників старшого покоління, а також можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

З нагоди свята, в Дев'ятниківському старостинському окрузі староста Зеновія Соколик разом з працівниками культури запросили до Народного дому поважних людей села. Зеновія Василівна привітала гостей: «У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця,  ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді. Бажаємо Вам міцного здоров’я та залишатись в душі та серці завжди молодими, бадьорими і веселими».

Спілкування продовжилося за філіжанкою кави. В такі хвилини розумієш, як важливо для людей похилого віку відчувати увагу та небайдужість  односельчан. Пам'ятаймо про добро і милосердя щодня!