Наш віртуоз Богдан Бабій підкорив Італію

Дата: 30.09.2019 10:40
Кількість переглядів: 1998

Богдан Бабій,  учень Ходорівської дитячої школи мистецтв імені Б.-Ю.Янівського, підкорив чергову сходинку в музичних конкурсах і зайняв І місце у Міжнародному конкурсі в м.Ланчіано (Італія)!

Нагадаємо, що Богдан отримав раніше Диплом І ступеня на обласному конкурсі баяністів та акордеоністів музичних закладів області, який відбувся в Дрогобичі і був запрошений до участі в Міжнародному конкурсі. Після цього дуже добре підготувався до нових випробувань разом із своїм наставником І.Афтаназів і отримав  найвищу нагороду конкурсу.

Придбання музичного інструменту та поїздка за кордон відбулася також за фінансової підтримки міської ради.

Хочеться вірити, що юний музикант, подолає ще багато нових випробувань і вершин попереду! Успіхів! Ми вітаємо та віримо в тебе, Богдане!