27 вересня - Всеукраїнський день дошкілля

Дата: 27.09.2019 16:08

Вітаю усіх працівників дошкільних закладів – керівників, вихователів, помічників вихователів, музичних керівників, психологів, методистів, кухарів, медичних сестер, техпрацівників з професійним святом!

Хай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та злагодою.

Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Бажаю Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Хай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, наповнюють їх  теплом і любов'ю, які так потрібні найменшим мешканцям нашої громади!

З повагою голова

Ходорівської об’єднаної територіальної громади         Олег КОЦОВСЬКИЙ