Ходорівська ОТГ одна із 40 пілотних громад щодо адміністрування соціального захисту

Дата: 18.09.2019 14:47

Провідний спеціаліст з питань соціального захисту населення Людмила Краївська та директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зоряна Пастернак взяли участь в семінарі-тренінгу «Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні об’єднаних територіальних громад (ОТГ)», який відбувся в Києві. Захід організований Міністерством соціальної політики за підтримки Світового банку.  Учасники семінару-тренінгу вчились надавати адміністративні послуги соціального характеру з використанням електронних сервісів.

Захід зібрав 120 представників з 40 пілотних ОТГ, однією з яких є Ходорівська об’єднана територіальна громада.

Представники Мінсоцполітики ознайомили учасників заходу з особливостями надання адміністративних послуг соціального характеру в умовах децентралізації, змінами до чинного законодавства, що передбачають спрощений порядок подання документів громадянами для отримання пільг, субсидій та допомог.

Під час семінару-тренінгу присутні навчилися користуванню інтегрованою інформаційною системою «Соціальна громада», яка впроваджує електронний документообіг та прискорює розгляд справи при наданні послуг.