Цікава та пізнавальна зустріч у Вовчатицькій школі, приурочена Дню Бога-творця

Дата: 17.09.2019 11:08

13 вересня 2019 року у Вовчатицькій школі із благословення пароха храму Покрови Пресвятої Богородиці отця-протоієрея Миколи Прунака відбулася зустріч учнів, учителів, директора Народного дому с. Вовчатичі Л. Бойко, бібліотекаря Н. Герман із отцем Михайлом Неїжмаком – головою комісії з питань екології УГКЦ Донецького екзархату, приурочена Дню Бога-творця, який церква відзначає 14 вересня. Отець Михайло ознайомив з історією свята і церковними заходами, які організовуються на парафіях.

Із цікавістю присутні переглянули розроблений екологічним бюро УГКЦ відеофільм «Через прості дії ми здатні змінити світ». Школярі у доступній формі дізналися  про те, як людина своїми вчинками у побутовому житті спричиняється до забруднення навколишнього середовища, руйнування світу, у якому живе. І одночасно побачили альтернативні варіанти вирішення назрілих екологічних проблем.

Взявши участь у екологічній вікторині та у формі діалогу «запитання-відповідь», усі мали добру нагоду спільно обговорити насущні питання екології і торкнутися проблем «збереження Божого навколишнього світу, природи».

Отець Михайло Неїжмак презентував Енцикліку Папи Римського «Славен будь», яка нещодавно побачила світ українською мовою.

Кожен отримав у подарунок закладки, наліпки, календарики, «Пам’ятки доброго християнина», які нагадуватимуть  нам про добрі і мудрі практичні ЕКОпоради на щодень. А на згадку про зустріч – світлини.

«Зробімо так, щоб Україна стала віддзеркаленням небесної Батьківщини!!!»