Яскраво,колоритно,весело! В Ходорові відбулося свято "День міста - День громади"

Дата: 11.09.2019 15:15

8 вересня на стадіоні «Будівельник» у м.Ходорові відбулося яскраве, колоритне свято «День міста - День громади» . Така назва свята вибрана не просто так, адже саме свято справді подвійне - 625 років місту Ходорову та 3 роки нашій Ходорівській громаді.

Традиційно святкування розпочалось із спільної святочної ходи від храму Косми і Дам’яна, після чого духовенство громади відслужило молебень.

На свято завітали гості - голова Жидачівської районної ради Ігор Кос, в.о.голови Жидачівської РДА Світлан Самсонова, заступник вуйта Гміни Стравчин Республіки Польща Кароль Піхета, заступник голови Ратнівської селищної ради Волинської області Надія Романюк. Міський голова Олег Коцовський привітав жителів громади та гостей з таким прекрасним святом та днем народження міста, підкреслив головні досягнення, отримані в результаті об’єднання.

В рамках святкувань відбулись шахові турніри, показові виступи вихованців ДЮСШ з кіокушинкай карате та квест «Вулицями рідного міста» за участю дітей середнього і старшого шкільного віку. Усі сповна відчули свято, завдяки святковій українській пісні, що лунала у виконанні  Юрія Мазура з «Львівськими музиками», вокально-інструментального ансамблю «Струни душі», Народного артиста України скрипаля Олега Кульчицького.

Дорослі і діти весело проводили час, робили багато фото біля яскравих креативних фотозон, розважались на атракціонах, смакували козацький куліш й просто приємно проводили час. Гарно потрудилися господині: намети старостинських округів та організацій красувалися вишуканими наїдками.

Насичена культурна програм зібрала всіх жителів громади на стадіоні наче одну велику дружню родину.

Вражаючою стала святкова лотерея, кожен другий квиток приніс перемогу своєму власнику.

Такі колективні заходи завжди згуртовують людей, на перший погляд таких різних, але таких однакових в своїй любові до рідного краю. Свято вдалося на славу!