Привітання з Днем незалежності України

Дата: 24.08.2019 08:50

Шановні жителі Ходорівської об’єднаної територіальної громади!

Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої держави – Дня незалежності України!
 День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються минуле і майбутнє України. Минуле має вселяти мудрість, а майбутнє повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття сьогоднішніх відповідальних рішень.
 Адже в цей день ми знову й знову перегортаємо сторінки книги української історії, вшановуючм героїв нації усіх часів і в першу чергу сьогоднішніх захисників нашої держави. А також усіх тих, хто словом і ділом допомагає воїнам та постраждалим від збройного конфлікту, займаючись волонтерством.
 Сьогодні, як ніколи раніше, це свято ставить перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України, бо проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій європейській державі.
 Нехай це свято додасть вам наснаги і творчих здобутків! Від щирого серця зичу міцного здоров’я, благополуччя, добра і щастя та  довгоочікуваного миру на рідній землі. Нехай кожен день буде наповнений радістю та теплом, а добрі справи примножать славу рідної землі!

Слава Україні!

З поваги ою голова