19 серпня на Спаса вірян запрошують на прощу до села Бориничі

Дата: 13.08.2019 12:11
Кількість переглядів: 2021

19 серпня на Спаса вірян запрошують до села Бориничі на Жидачівщині, де 156 років тому з’явилася  Богородиця.

Відновити духовні сили, отримати зцілення і принести Богові молитву за рідних і близьких – з такими інтенціями вірян запрошують на прощу до Боринич до найстарішої чудотворної каплиці Львівщини. Саме цьогоріч 19 серпня виповнюється 156 років від чудотворного явлення Пречистої Діви Марії у Бориницькій капличці. Там відбувалося чимало чудес і оздоровлень,

Надзвичайна історія трапилась у 1863р., коли нема дівчинка-пастушка, оздоровилась від важкої недуги й заговорила, п'ючи воду та обливаючись нею з кринички, що у лісі поблизу села Бориничі. Їй тоді явилась Божа Матір. Граф Володимир Борковський фундував згодом спорудження тут каплички. Папа Римський Пій IX у 1865р. надав капличці відпустову грамоту. В радянські часи капличку не одноразово руйнували, а криничку засипали. Вже в часи національного відродження 1988р. Парох і парафіяни села Бориничі відновили відпустове місце і відбудували капличку, наражаючи себе на небезпеку.

Цілюща вода Бориницької каплички вже понад півтори сотні літ дарує людям здоров'я та красу.

Отож 19 серпня, у свято Преображення Господнього, вірян запрошують на прощу. Локація – Жидачівський район, село Бориничі.

Початок літургії — о 12:00 год.