Рогатину – 835! Вітаємо сусідів!

Дата: 06.08.2019 08:54

Вже традиційно  святкування Дня міста Рогатина розпочиналося з імпрези у районному будинку культури. Урочисті збори з ноткою цікавих художніх номерів за участі талантів краю задали настрою на весь святковий день.
 Після привітання міського голови Рогатина Сергія Насалика святочне дійство благословили декан Рогатинський УПЦ о.Володимир Гривнак та військовий капелан о.Дмитро Бігун, побажавши місту небесного заступництва та миру. Вклали свої побажання у букет вітань Рогатину й запрошені на свято представники влади з інших міст – Ходорова, Бурштина та Калуша. Від Ходорівської ОТГ громаду міста вітала секретар ради  Марія Гавінська. Гості висловили захоплення  Рогатином, зичили йому процвітання, відтак передали подарунки від своїх міст.

Святкування продовжувалося весь день в міському парку. А там розваги, атракціони, смаколики та святковий концерт за участю місцевих аматорів та запрошених гостей. Серед яких колектив Народного дому Грусятичі, який виступив дуже вдало та отримав бурхливі оплески.