Турнір до Міжнародного дня шахів в Ходорові

Дата: 25.07.2019 15:07

З нагоди Міжнародного дня шахів в приміщенні школи №1 за сприяння Ходорівськоі міської ради були проведені дитячі шахові змагання, в яких розігрувалось 12 комплектів нагород.

Переможцями турнірів стали: М.Марченко, Ю.Коваль, Д.Олеськів, М.Юревич, М.Деркач, Б.Терлак (Ходорів), І.Кузів, М.Барнась, О.Олійник (Отиневичі), О.Завада, В.Саймонов (Вовчатичі), Д.Медвецько (Станківці), який займався в Ходорівській ДЮСШ, а зараз перебуває в Чехії і продовжує грати в шахи.

Другі місця здобули: В.Закорчемний, М.Тарнавський, А.Стриганин, Вл.Терлак, Д.Герман (Ходорів), О.Гірняк, А.Гураль, С.Кузів (Отиневичі), І.Завада (Вовчатичі), а третіми були: Ю.Іванів, Р.Дрогомирецький, А.Совтус, З.Грицків, С.Гринів, А.Труш (Ходорів), А.Чвак, Д.Стегницький (Отиневичі).

Переможці та призери усіх 12 турнірів нагороджені грамотами та медалями.

Наймолодшими учасниками свята були Юля Іванів, Мар’ян Марченко, Артем Труш (усі троє 2012 р.н.).

Чітко провів суддівство тренер-викладач ДЮСШ Ю.Лешко. та О.Гулей.