Використання червоно-чорного прапора на території Ходорівської ОТГ є обов’язковим!

Дата: 12.07.2019 18:34

Депутати міської ради розглянули депутатське звернення депутата  Олега Бончинського щодо використання червоно-чорного прапора на території громади. В результаті розгляду прийнято рішення зобов’язати керівників структурних підрозділів органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій комунальної форми власності, керівникам громадських об’єднань Ходорівської міської ради підіймати червоно-чорний прапор національно-визвольної боротьби на будівлях у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв.

На знак вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань червоно-чорний прапор національно-визвольної боротьби піднімати в траурному оформленні – у цьому випадку до верхньої частини древка або флагштока прапора прикріплюється чорна стрічка.

Контроль за виконанням рішення покладено на постійну депутатську комісію з питань роботи ради,законності,інформаційної політики та боротьби з корупцією (голова комісії Олег Бончинський).

Міський голова Олег Коцовський та  22 депутати міської ради за дане рішення проголосували одноголосно.

Необхідна кількість червоно-чорних прапорів для потреб всієї Ходорівської громади  буде придбана за рахунок коштів міського бюджету.

Нагадаємо, що подібне рішення, але рекомендованого характеру,  депутати Ходорівської міської ради приймали в 2018 році.