Більше 200 рішень прийнято депутатами на ХХХІ сесії Ходорівської міської ради

Дата: 12.07.2019 11:22

11 липня  2019  року  під головуванням міського голови Олега Коцовського відбулася ХХХІ сесія Ходорівської міської ради. Участь в  роботі сесії взяли 22 депутати, старости старостинських округів, керівники відділів, комунальних підприємств.

Перед сесією депутати продуктивно і дуже детально попрацювали над розглядом питань, які були включені в порядок денний, тому сесія пройшла «на одному диханні» з одноголосним прийняттям рішень.

Вже традиційно всі питання при розгляді об’єднувалися в профільні блоки.

Зокрема:

БЮДЖЕТНІ ПИТАННЯ, ПИТАННЯ  МЕДИЦИНИ, ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ТА СПОРТУ, ПИТАННЯ  ГОСПОДАРСЬКОГО  КОМПЛЕКСУ,КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ.

Серед доповідачів Марія Гавінська, секретар ради, Анастасія Батирняк та Ольга Мельник, заступники міського голови, Іванна Глушко, О.Лабяк, Н.Калинець, Х.Вівчар, О.Войтович, керівники профільних відділів, Ігор Стадник, юрист.

Загалом прийнято більше 200 рішень, детальніше з якими можна буде ознайомитися на офіційному сайті міської ради в рубриці «Рішення ради», які будуть опубліковані  в терміни згідно чинного законодавства.