Для дітей, які проживають у Бортниківському старостинському окрузі відбулося справжнє свято – відкриття дитячих майданчиків

Дата: 10.07.2019 20:41

7 липня в Бортниківському старостинському окрузі ( в Бортниках та Демидові)  відбулося справжнє свято – відкриття дитячих  майданчиків.
На сьогоднішній день  всі хочуть бачити своє село процвітаючим та перспективним. А тому, за ініціативи міського голови Олега Коцовського, старости Ольги Гурді за підтримки депутатів Ходорівської міської ради та народного депутата Андрія Кота в селах Бортники та  Демидів відкрито  дитячі майданчики.

Урочистості закінчилися, а на самому майданчику продовжувалося свято: лунав дитячий сміх, вирували ігри та розваги.

Окрема подяка підприємцям С.Подвадцятник та В.Трендяк за солодкі гостинці для малечі.

Кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло: радість в очах дітей – насправді те, заради чого варто жити й працювати в нашій громаді!