Депутати працюють в комісіях

Дата: 08.07.2019 16:51

11 липня відбудеться ХХХІ сесія Ходорівської міської ради. Питання, які внесені до проекту порядку денного, депутати почали опрацьовувати у постійних комісіях.

08 липня  відбулися  засідання 2-ох депутатських комісій (з питань медицини, освіти, культури, туризму, історико-культурної спадщини, молодіжної політики та спорту та з питань господарського комплексу, комунальної власності, транспорту, зв’язку,  сільських територій та АПК).

Серед основних питань, розглянутих депутатами це питання: про  зміну найменування та затвердження Статуту в новій редакції (ЗОШ І–ІІІ ступенів  №6 с.Дев’ятники, комбінованого дошкільного навчального закладу ясел-садка “Вишеньки”, про внесення змін до рішень міської ради (щодо представника в складі госпітальної ради Львівського госпітального округу, щодо представника в складі комісії по реорганізації комунальних підприємств), про надання дозволу на списання автомобілів ПАЗ-653 та УАЗ-3152  з балансу КНП “Ходорівська міська лікарня”, про внесення змін до переліку об’єктів, які перебувають в комунальній власності Ходорівської міської ради, що підлягають продажу (передачі в оренду)  в 2019 році, про затвердження Положення про Народний музей імені Слави Стецько в с. Юшківці).

Депутати одноголосно  підтримали відповідні проекти рішень та рекомендували їх до розгляду на  сесії міської ради.

В роботі комісій взяли участь секретар ради Марія Гавінська, керівник відділу освіти, молоді і спорту Наталя Калинець, керівник відділу культури Христина Вівчар, працівники профільних відділів

Найближчими днями пройдуть засідання ще 4-ох профільних депутатських комісій.