Круглий стіл про місцеві бюджети: фахово, авторитетно, цікаво!

Дата: 28.06.2019 00:02

Представники Ходорівської ОТГ Марія Гавінська, секретар ради та Іванна Глушко, начальник відділу фінансів взяли участь в круглому столі    щодо концептуальних засад проведення державного фінансового аудиту місцевих бюджетів, який відбувся у Львові.

З вітальним словом до учасників круглого столу звернулися заступник Голови Держаудитслужби України Галина Вашека та начальник Західного офісу Держаудитслужби Роман Кроляк, зауваживши на важливості контролю коштів місцевого врядування у зв’язку з децентралізацією.

Під час заходу учасники обговорили особливості проведення державного фінансового аудиту виконання місцевих бюджетів, найпоширеніші ризики системи управління бюджетними та земельними ресурсами, резерви наповнення місцевих бюджетів, особливості казначейського та податкового обслуговування місцевих бюджетів.

Окремої уваги заслуговує спілкування та обмін думками щодо місцевих бюджетів між представниками найбільших об’єднаних територіальних громад Львівської області, які були учасниками круглого столу.