30 червня - День молоді

Дата: 27.06.2019 15:51

Дорогі друзі!

Прийміть щирі вітання з одним із найяскравіших свят у нашому календарі - з Днем молоді!

Молодість - найпрекрасніший період у житті кожної людини. Приємно відмітити, що молодь нашої громади розумна, активна, креативна! Вміє визначати для себе конкретну мету та прагнути до її досягнення.

У цей особливий для вас день, бажаю вам використовувати свій час максимально творчо, енергійно та цікаво.

Пам'ятайте: ключ до успіху - у ваших власних руках. Бажаю вам життєвої енергії,  завзяття та наполегливості в досягненні намічених цілей, здоров'я, щастя і кохання! І нехай всі ваші надії, задуми та мрії збудуться.

З повагою в.о голови Ходорівської ОТГ                                    Марія Гавінська