Ходорівська ОТГ у Львові на круглому столі ділилася досвідом про надання соціальних послуг в громаді

Дата: 20.06.2019 14:33

Круглий стіл на тему «Соціальні послуги в громаді: стосується кожного» відбувся у Львові у партнерстві Львівського Центру розвитку місцевого самоврядування, Департаменту соціального захисту населення ЛОДА та Факультету наук про здоров`я Українського католицького університету.

Одне з головних питань, яке  обговорювалося на зустрічі: як «наблизити» послугу до кінцевого споживача не формально, а на практиці. Адже, соціальні послуги мають забезпечити соціальну рівність, гідність та безпеку.

Ходорівську громаду представляла заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Мельник, яка щиро і відверто (як зазначили учасники заходу в коментарях «без обгортки») розказала про роботу у даному напрямку в громаді «зсередини».