До медиків на професійне свято завітав колега з Зимної Води Богдан Ціхівський

Дата: 20.06.2019 14:26

Сьогодні галузь медицини переживає не найкращі часи, адже відбувається її реформування. Не просто всім: і тим, хто реформує, і тим, кого реформують. Але сьогодні не про це…Вже традиційно в третю неділю червня медики святкують своє професійне свято. Цього року працівники медичної галузі  нашої громади зібралися в Палаці культури.

Від Ходорівської міської ради вітала медиків Марія Гавінська, секретар ради, яка звернулася до присутніх зі словами вдячності за благородну працю, яка є складною, відповідальною та жертовною. Вітали колег їх керівники – головні лікарі Віра Жигало та Людмила Добуш.

Захід завершився святковим концертом, в якому брали участь народні колективи «Візерунки» та «Любисток». Приємним сюрпризом став виступ та вітання медиків від колеги – головного лікаря Зимноводівської   лікарні Богдана Ціхівського. В його виконанні прозвучали чудові українські пісні – шедеври, такі як «Червона рута» та інші. Ведуча свята – Галина Кадюк, директор Палацу культури.

Вітаємо працівників медичної галузі Ходорівської об’єднаної територіальної громади!  Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям!