Шаховий калейдоскоп нашої громади

Дата: 20.06.2019 12:34

В Ходорівській дитячо-юнацькій спортивній школі дуже успішно працює секція шахів. Багато років нею незмінно керує тренер Олег Григорович Гулей. Він тренер від Бога, який зумів зацікавити грою в шахи велику кількість дітей різних вікових груп, в тому числі дошкільнят.

На завершення навчального року Олег Григорович провів декілька шахових турнірів, в тому числі присвячених Дню матері та Дню захисту дітей.

А тепер про переможців!

ІІ – О.Завада

ІІІ – Д.Олійник

Ходорів

В п’яти турнірах серед учнів 2010-2012р.н. перемогу здобули: К.Чорна, Д.Олеськів, М.Марченко, Ю.Коваль, О.Морохівський, другими стали: А.Совтус, Ю.Іванів, Р.Дрогомирецький, М.Біда, А.Стриганин, а третіми: З.Грицків, М.Тарнавський, А.Труш. В.Баторик..

Ходорів

У восьми турнірах серед учнів 2002-2009р.н. перемогли: М.Юревич, В.Закорчемний, Вл.Терлак, Д.Герман, Б.Терлак (Ходорів), В.Саймонов (Вовчатичі), І.Кузів (Отиневичі). Другі місця здобули М.Савків, М.Морохівська, С.Гринів, Д.Дунько (Ходорів), В.Проців (Вовчатичі), О.Олійник, А.Гураль (Отиневичі), а третіми: У.Бойко, О.Микитин, Р.Луців, Р.Ілюк (Ходорів), О.Гірняк, М.Барнась, А.Чвак (Отиневичі), І. Шматолоха (Вовчатичі).

Переможці та призери усіх проведених турнірів нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту та медалями.

Змагання пройшли за сприяння та фінансової підтримки Ходорівської міської ради.