Зелені свята: час вшановувати  героїв!

Дата: 17.06.2019 20:24

Фото без описуЗелені свята – українська назва християнського свята Трійці, що відзначається на 50-й день після Великодня (інакше – П’ятидесятниця, Зіслання Святого Духа). У ці дні оселі прикрашають зеленими гілками та вшановують померлих.

Ця традиція, коли парафіяни з процесією разом із своїми священиками поминають захисників України всіх часів, які віддали своє життя за незалежність України, збереглася і в наш час.

Поминальні панахиди, під час яких згадували героїв УПА, Січових Стрільців, героїв Небесної Сотні та героїв АТО, відбулися в населених пунктах Ходорівської громади.