Новини з виконкому

Дата: 10.06.2019 12:53

6 червня 2019 року, під головуванням в.о. міського голови Марії Гавінської, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради, участь в якому взяли 19 членів виконкому.

Серед розглянутих питань, це питання про внесення змін до бюджету. Зокрема, про зарахування до дохідної частини міського бюджету субвенції обласного бюджету у розмірі 900 тис.грн. (на спів фінансування мікропроектів-переможців обласного конкурсу, внесено зміни в помісячний розподіл коштів. Надано повноваження функції замовника ДП «Водоканал» (реконструкція водопровідних мереж с.Ліщин). Прийнято рішення про призупинення навчального процесу в закладах дошкільної освіти з 15.07.по 15.08.2019 року. Розглянуто питання щодо приватизації житлових будинків, присвоєння адрес житловим будинкам мешканцям м.Ходорів, сіл Ліщин, Бородчиці, Дуліби, Вибранівка, Городище.

Вже традиційно на засіданні виконкому розглянуто питання про надання матеріальних допомог жителям громади. Всього надано допомог на суму 52 тис.грн. , в тому числі 25 тис.грн. надано допомогу вдові загиблого в АТО Романа Досяка, який проживав в с.Ліщин.

Питання надання допомог  жителям громади, які постраждали внаслідок сильних дощів, буде розглядатися на черговій сесії міської ради, яка відбудеться в ІІІ декаді червня.