Питання виконання бюджету та розвитку освітньої мережі розглянули на нараді з головами ОТГ

Дата: 10.06.2019 11:55

Голова Ходорівської міської ради Олег Коцовський взяв участь в нараді з головами об’єднаних територіальних громад, яка відбулася 07.06.2019 року у Львівській ОДА.

На нараді, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Ростислава Замлинського, порушили питання стану виконання бюджетів об’єднаних територіальних громад та розвитку освітньої мережі об’єднаних територіальних громад.

«Тих 20 опорних шкіл, в які ми скерували останніми роками кілька тисяч учнів, це – поштовх до розвитку громад. Додатково на ОТГ, в яких є опорні школи, скерують понад 100 тисяч грн. Окрім того, передбачено фінансовий ресурс на комп’ютеризацію шкіл там, де на один комп’ютер припадає 10 і більше дітей», - зазначила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Під час наради також обговорили питання проектних заявок, що можуть реалізовуватись за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад