Ходорівська ОТГ одна із 40 пілотних громад щодо адміністрування соціального захисту

Дата: 07.06.2019 16:12

У Дніпрі відбувся семінар-тренінг «Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ», організований Міністерством соціальної політики за підтримки Світового банку.

Учасниками стали 40 пілотних ОТГ, які впроваджують моделі адміністрування надання послуг соціальної підтримки за принципом «єдиного вікна». Впроваджена в ОТГ методологія, що розроблена міністерством, дозволяє мешканцям найвіддаленіших сіл отримати адміністративні послуги соціального характеру без зайвого клопоту, за місцем проживання та зекономити час, зусилля та кошти, адже раніше доводилося для збору та подачі документів неодноразово подорожувати до районного центру. Важливою складовою моделі адміністрування є програмний комплекс «Соціальна громада», що передбачає сучасний електронний документообіг в сфері соціального захисту населення між ОТГ та структурними підрозділами соціального захисту райдержадміністрації.

Фахівців ЦНАПів та керівників структурних підрозділів соціального захисту навчали як визначати та працювати з випадками сімей, що потрапили в складні життєві обставини, як мотивувати їх до подолання таких обставин, відпрацьовували навички спілкування.

В семінарі-тренінгу взяли участь представники Ходорівської громади: начальник Центру надання адміністративних послуг Тарас Волошин, провідний спеціаліст з питань соціального захисту населення Людмила Краївська, директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зоряна Пастернак.