Про трудову зайнятість в період літніх канікул

Дата: 07.06.2019 11:13

Інспектор праці Ходорівської міської ради Юлія Сливка провела співбесіду із школярами 8-10 класів  ЗОШ I-III ступенів №2 м. Ходорів  на тему: «Трудова зайнятість у період літніх канікул».

Інспектором було наголошено про особливості та переваги офіційного працевлаштування, а саме: дотримання соціальних гарантій найманого працівника, отримання конкурентної заробітної плати,  порядок укладення трудових відносин шляхом обов’язкового підписання трудового договору та повідомлення в органи фіскальної служби.

Особливу увагу слухачів привернула тема оплати праці та тривалості робочого часу неповнолітніх осіб. Школярі задавали питання, цікавились щодо переліку документів, які потрібно надати роботодавцю при працевлаштуванні на роботу та отримали друковані матеріали для подальшого ознайомлення із основами офіційного працевлаштування.