«Будьте як діти…» святкування Дня захисту дітей у с. Вовчатичі

Дата: 03.06.2019 18:19

«Дитинство- це радість і сміх, безтурботність і щастя. " Будьте такі, як діти, бо таких є царство небесне". 29 травня з благословення пароха хр. Покров Пресвятої Богородиці с. Вовчатич отця- протоієрея Миколи Прунака діти і організатори бібліотекар п. Наталія Герман і катехит п.Ліда Бойко духовно - розважально провели свято до міжнародного Дня захисту дітей.. Після гарних розвах всі помолились Молебень до Пресвятої Богородиці. Отримали Боже благословення і духовну науку від отця Миколи.» - пише на своїй сторінці Фейсбук п. Ліда Бойко.

Завдяки старанням, творчим ідеям і любові до дітей катехита п. Ліди і бібліотекаря п. Натаії -  церковне подвір?я храму ожило,задзвеніли радісні дзвоники дитячих смішинок. Безумовним є вплив на дитяче розуміння і побудову власного світогляду в контексті християнства наук отця Миколи: завжди простих, повчальних, наповнених змістом і мудрістю.
Фотозвіт додається.