В громаді затвердили програму «Обдаровані діти» та відзначать найкращих учнів

Дата: 30.05.2019 16:16

Ходорівська міська рада затвердила програму «Обдаровані діти» з метою підтримки й стимулювання інтелектуально і творчо обдарованих дітей та молоді.

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.

По підсумках роботи навчального року встановлено, що учні шкіл Ходорівської об’єднаної територіальної громади брали участь у різноманітних олімпіадах. Деякі з них показали чудовий результат та зайняли призові місця на Всеукраїнських конкурсах. Такі учні є гордістю нашої громади!

Це –  Мар’яна Пізь ( учениця 9 класу, школа №1),  яка стала переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (вчитель  Р.Чорний) та іспанської мови (вчитель Г.Жирій) та отримала 2 дипломи І ступеня, Анастасія Бабій (учениця 10 класу, школа №1), яка здобула перемогу у ІІІ Всеукраїнській учнівській олімпіаді з іспанської мови (вчитель Г.Жирій) та  отримала диплом І ступеня, Олена Кучак (учениця 10 класу, школа №2), яка отримала диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури (вчитель С.Кухарська).

Окрім дипломів учениці ходорівських шкіл  будуть нагороджені цінними призами – планшетами, мобільними батереями Power Bank та колонками. Відділ освіти, молоді та спорту Ходорівської ОТГ нагородив відзнаками та преміями  наставників.
  Приємно, що навчальний рік завершується перемогами й здобутками.