Романа Досяка поховали у Львові на Личаківському кладовищі

Дата: 27.05.2019 09:30

Фото без описуУ Львові пройшла церемонія прощання зі стрільцем-помічником гранатометника Романом Досяком, який помер після поранення, отриманого під час бою поблизу Кримського на Луганщині. Чин похорону над військовослужбовцем 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади відбувся у церкві святих апостолів Петра і Павла м. Львова.

Поховали героя на Личаківському кладовищі на полі почесних поховань № 76.

У похоронних заходах взяли участь капелани бригади, військові священики Синодального управління ПЦУ, духовенство Львівської єпархії ПЦУ, представники державної влади та громадських організацій, громадськість м. Львова.
Висловлюємо щирі співчуття матері убитого воїна Романа, дружині Наталії, дочці Катерині та сину Ростиславу, всім рідним і близьким, побратимам-військовослужбовцям.

Вічна йому пам'ять!