Дата: 22.05.2019 09:27

Конкурсна комісія Ходорівської міської ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності в сфері оцінки земель, оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності в сфері оцінки земель  для проведення експертних грошових оцінок земельних  ділянок з метою їх подальшого продажу.

Дата проведення конкурсу - 24.06.2019 року.

Місце проведення конкурсу: Львівська область,  Жидачівський район, м. Ходорів, вул. Грушевського,38 (приміщення Ходорівської міської ради), телефон для довідок: 53-731.

1. Час проведення конкурсу: 09.00 год

Земельна ділянка площею 0,1200га за адресою: м. Ходорів, вул. Стуса В,19. Кадастровий номер земельної ділянки: 4621510500:01:015:0139, для обслуговування будівлі магазину промислових товарів.

1. Час проведення конкурсу: 09.30 год

Земельна ділянка площею 0,1150га за адресою: м. Ходорів, вул. Львівська,49. Кадастровий номер земельної ділянки: 4621510500:01:001:0216, для обслуговування будівлі торгового комплексу з реалізації продовольчих та промислових товарів та кафе.

1. Час проведення конкурсу: 10.00 год

Земельна ділянка площею 0,4555га за адресою: м. Ходорів, вул. Львівська,41. Кадастровий номер земельної ділянки: 4621510500:01:001:1050, для обслуговування будівлі магазин – складу.

4.   Час проведення конкурсу: 10.30 год

Земельна ділянка площею 0,0500га за адресою: с. Добрівляни вул. Миру,4  Жидачівського району Львівської області. Кадастровий номер земельної ділянки: 4621583000:04:001:0911, для обслуговування будівлі магазину.

Кінцевий термін подання документів: 21.06.2019 року (включно).

Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

• заява на участь у конкурсі за встановленою формою (форма додається);
  • копії установчих документів претендента (для юридичної особи);
  • копії паспорта (для фізичної особи);
  • нотаріально посвідчену копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;
  • письмову згоду на обробку персональних даних (для претендента фізичної особи);
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку землі;
  • нотаріально посвідчену копію ліцензії на виконання експертної оцінки землі або кваліфікаційного сертифікату інженера-землевпорядника;

Конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки та кількість експертних грошових оцінок земельних ділянок розроблених за 24 останніх місяців  (подаються у запечатаному конверті);

• копія витягу з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок;
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним).

Конкурсна пропозиція подається претендентом в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт, що не перевищує строк, визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсну пропозицію слід подавати до комісії не пізніше ніж за два робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу.

Претендент має право відкликати свою заяву до дати проведення конкурсу, повідомивши про це письмово голову комісію.

Конкурсну пропозицію слід подавати на кожну земельну ділянку окремо.

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності в сфері оцінки земель, затвердженого рішенням ХХІV сесії           VІІІ-го скликання Ходорівської міської ради № 1914 від 14.06.2018року із внесеними змінами та доповненнями.

Поштова адреса, за якою подаються документи: 81750, Львівська область, Жидачівський район, м. Ходорів, вул. Грушевського,38.

ЗАЯВА

про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею _______га, яка розташована за адресою:___________________________________

Заявник________________________________________________________

_______________________________________________________________                                                                   (найменування юридичної або ПІП фізичної особи-підприємця)