Виставка великодніх рушників та писанок в школі с.Кам'яне: святкова і оригінальна

Дата: 15.05.2019 16:01

Надзвичайну святкову атмосферу створили учні та вчителі НВК №23 с.Кам'яне. У школі представлено виставку учнівських писанок та великодніх рушників. Вони вишиті вручну хрестиком, гладдю, бісером. В експозиції зібрано близько 40 різних вишитих робіт.

Символи Пасхи, які найчастіше можна побачити на рушничках - крашанки-писанки, напис "Христос Воскрес!", гілочки верби(котиків), церква чи хрест, великодній кошик, свічка та перші квіти.

Пасхальна вишивка — це один з найважливіших атрибутів святкування Великодня. Незмінною залишається традиція – свій великодній рушник, жінка повинна вишита сама, вкласти в нього свою душу, поєднати ті кольори та візерунки, які подобаються саме їй.