Долучайтеся до акції з нагоди Дня Вишиванки!

Дата: 14.05.2019 15:30

З нагоди Дня Вишиванки, який в цьому році відзначається 16 травня 2019 року, Ходорівська міська рада просить жителів та гостей Ходорівської громади  долучитись до Акції «Приходь на роботу (навчання) у вишиванці».
Робіть оригінальні фото і надсилайте нам на електронну пошту otg@hodorivska-gromada.gov.ua.

Усі фото будуть розміщені на офіційній сторінці Ходорівської  міської ради у Фейсбук .

Робіть спільні фото, виставляйте у фейсбук з хеш тегом #вишиванкаходорівськоїотг.

Цікавий флешмоб – вітається!!!

Нагадаємо, Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення – щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, на навчання чи просто на прогулянку!