Дякую Вам, мамо!

Дата: 13.05.2019 19:26

Вже традиційно, у другу неділю травня ми святкуємо прекрасне і  важливе свято – День Матері. Мами, як ніхто інший, заслуговують на теплі слова, ніжні обійми і приємні сюрпризи не лише в  один день у році, а й щоденно. Тільки так, даруючи свою любов і щире тепло сердець, ми можемо подякувати за всі недоспані ночі, виплакані сльози, і щирі мамині  молитви.Цьогоріч День Матері співпав із неділею мироносиць, що є дуже символічним.
Після Святої Літургії у храмі Покрови Пресвятої Богородиці с. Вовчатичі школярі місцевої школи оригінальними і щирими  віршами і побажаннями, які готували разом із бібліотекарем Наталією Герман, вітали всіх присутніх жінок із цим чудовим святом. Кожна мама отримала не лише зворушливі словесні подарунки, а й по галузці запашного весняного бузку, що стало родзинкою привітання. У серці кожної жінки задзвеніли струни вдячності і любові за увагу і прекрасний задум привітання!
 Велика увага і шана до Матері і Батька, повага і любов до наших батьків є лакмусовою смужкою правильності виховання підростаючого покоління в кращих традиціях духовності і ментальності українського народу.