Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Дата: 26.04.2019 09:22

26 квітня – День Чорнобильської трагедії.

Як відомо, аварія на енергоблоці № 4 Чорнобильської атомної електростанції сталася 26 квітня 1986 року у ході проведення проектних випробувань однієї з систем забезпечення безпеки. В результаті аварії сталося найсильніше радіоактивне зараження в радіусі 30 кілометрів. Більше 400 тис. чоловік були переселені .

У ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, що увійшла у число найбільших катастроф техногенного характеру в історії людства, брали участь люди найрізноманітніших спеціальностей, в екстреному порядку мобілізовані на усунення наслідків аварії. Цим людям (їх було не менше 90 тисяч) довелося гасити пожежу після вибуху, виконувати роботи з дезактивації приміщень станції і забруднених територій навколо неї. І серед них були Ви, які ціною власного життя та здоров'я без вагань та роздумів ліквідовували наслідки аварії.

Дозвольте висловити вам велику вдячність та засвідчити свою шану за ваш героїзм та самовідданість. Бажаю вам і вашим близьким міцного здоров'я, терпіння, шани і щирої поваги від людей. Нехай у ваших родинах панує мир та злагода.

голова Ходорівської об’єднаної

територіальної громади                                     Олег КОЦОВСЬКИЙ