В Борусові з червня запрацює Народний дім, якого в селі не було 25 років

Дата: 23.04.2019 12:50

Фото без описуДепутати Ходорівської міської ради прийняли рішення про створення Народного дому в селі Борусів Вибранівського старостинського округу. Дана установа буде структурним підрозділом   відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради, який на даний час працює над розробкою відповідного положення.

До цього часу в селі Борусів народного дому взагалі не було, він припинив свою діяльність ще в 90 роках.

Минулого року проведено капітальний ремонт приміщення, де знаходиться сільський  ФАП.  Проте в даному приміщенні є вільні кімнати, які не використовуються і є  можливість облаштувати в них народний дім, який буде забезпечувати культурно-дозвільні потреби мешканців села.

Початок роботи народного дому запланований на  червень 2019 року;