Добровільна пожежна команда Ходорівської ОТГ брала участь в ліквідації пожежі в селі Ліщин

Дата: 19.04.2019 12:40

В с.Ліщин 15 квітня  відбулося загоряння будівлі  площею 1680 кв. м. на території приватного підприємства (свинокомплексу).

В ліквідації пожежі брали участь  26 рятувальників та 8 одиниць спецтехніки, в тому числі добровільна пожежна команда Ходорівської ОТГ, яка розміщується в селі Чорний Острів та 46 Державний пожежний  рятувальний пост м.Ходорова.

На момент прибуття вогнеборців пожежа поширилася покриттям будівлі на значну площу. Основні зусилля рятувальники зосередили на порятунок тварин та недопущення перекидання вогню на сусідні будівлі. Пожежа супроводжувалася інтенсивним виділенням продуктів горіння. Вогнеборці приборкували пожежу в апаратах захисту органів дихання, у складі 3-х ланок газодимозахисної служби.

Причина виникнення загоряння з’ясовується.